Перегінний куб 70 літрів універсальний (хомут)
- Модель: Перегінний куб Універсальний
- Наявність: В наявності
-
8100 грн
Обмін / повернення невикористаного товару належної якості протягом 14 днів.
Офіційна гарантія виробника: до 36 міс.
- Самовивіз з Нової Пошти від 50 грн
- Кур'єр Нової Пошти на вашу адресу від 85 грн
Куб для самогонного апарата виготовлений з харчової нержавіючої сталі марок AISI304 та AISI430 завтовшки 1-3 мм. Верхня частнина бака має велику зйомну кришку, яка надійно кріпиться до куба за допомогою нержавіючого хомута з затискачем, який має регулювання ступіню затиску. Це дозволяє використовувати куб даної модифікації для перегону густих зернових, фруктових браг та для затирання пивних заторів. За потреби в куб встановлюється фільтровальне дно (фальш дно), яке допоможе уникнути пригорання густих браг до елекричного ТЕНу або дна ємності.
Завдяки широкій кришці бак легко мити, а силіконова прокладка робить з'єднання абсолютно герметичним. Також до данного типу кубів підходять збільшувачі об'єму ємності. Таким чином Ваш бак можна збільшити за Вашої потреби. Зручний кран для зливу відпрацьованої барди на 3/4 дюйми зробить злив рідини максимально швидким та не заб'ється густою складовою заторів. Окрім цього при пивоварінні через цей кран зручно робити циркуляцію пивного сусла за допомогою насоса.
Ручки ємності зручно розташовані на корпусі та дозволяють переміщувати куб за Вашої потреби. Дно виконано з нержавіючою феромагнітної сталі завтовшки 3 мм. Магнітна сталь марки AISI 430 дозволяє нагрівати куб на індукційній поверхні, звісно також на газу або електричній плиті. Стінки з нержавіючої сталі завтовшки 1мм, кришка та фланці - 3мм. На кришці бака встановлений клапан безпеки, який спрацює, якщо в ємності під час перегону утвориться надлишковий тиск-таким чином роблячи перегін цілком безпечним. Також в кришці розташований порт для електронного термометру для максимально коректного зняття температурних показників.
| Розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Діаметр | 405 мм |
| Діаметр горловини | 340 мм |
| Товщина дна | 3 мм |
| Товщина кришки | 3 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Куб | |
| Прокладка силіконова | 1шт 405мм |
| Ємність з феромагнітним дном | 70 літрів |
| Термометр | 1 шт. |