Перегінний куб "Універсальний Мідний" 50 л з конусною кришкою
- Модель: Перегінний куб Універсальний Мідний
- Наявність: В наявності
-
19800 грн
Обмін / повернення невикористаного товару належної якості протягом 14 днів.
Офіційна гарантія виробника: до 36 міс.
- Самовивіз з Нової Пошти від 50 грн
- Кур'єр Нової Пошти на вашу адресу від 85 грн
Куб для самогонного апарата виготовлений з міді. Верхня частнина бака має велику зйомну кришку конусної форми, яка надійно кріпиться до куба за допомогою нержавіючого хомута з затискачем, який має регулювання ступіню затиску. Це дозволяє використовувати куб даної модифікації для перегону густих зернових, фруктових браг та для затирання пивних заторів. Встановлення конуса збільшує корисну ємність куба до 100%. Конус оснащений клапаном скидання надлишкового тиску, що виникає в разі неправильної експлуатації дистилятора, і гермовводом для встановлення електронного термометра.
За потреби в куб встановлюється фільтровальне дно (фальшдно), яке допоможе уникнути пригорання густих браг до елекричного ТЕНу або дна ємності.
Завдяки широкій кришці бак легко мити, а силіконова прокладка робить з'єднання абсолютно герметичним. Також до данного типу кубів підходять збільшувачі об'єму ємності. Таким чином Ваш бак можна збільшити за Вашої потреби. Зручний кран для зливу відпрацьованої барди на 3/4 дюйми зробить злив рідини максимально швидким та не заб'ється густою складовою заторів. Окрім цього при пивоварінні через цей кран зручно робити циркуляцію пивного сусла за допомогою насоса.
Ручки ємності зручно розташовані на корпусі та дозволяють переміщувати куб за Вашої потреби. Дно виготовлене з нержавіючою феромагнітної сталі завтовшки 3 мм. Магнітна сталь марки AISI 430 дозволяє нагрівати куб на індукційній поверхні, звісно також на газу або електричній плиті.
Використання міді призводить до поліпшення якості дистиляту. Також мідь ефективно видаляє сполуки сірки, що провокують неприємний запах напою.
| Розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Діаметр | 405 мм |
| Діаметр горловини | 405 мм |
| Товщина дна | 3 мм |
| Товщина кришки | 1 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Куб | |
| Прокладка силіконова | 1 шт (405 мм) |
| Фум стрічка | 1 шт |
| Ємність з феромагнітним дном | 35 л |
| Баранчики | Хомут |
| Кришка | 1 шт |
| Термометр | 1 шт |