Перегінний куб Стандарт 50 літрів
- Модель: Перегінний куб Стандартний
- Наявність: В наявності
-
6000 грн
Обмін / повернення невикористаного товару належної якості протягом 14 днів.
Офіційна гарантія виробника: до 36 міс.
- Самовивіз з Нової Пошти від 50 грн
- Кур'єр Нової Пошти на вашу адресу від 85 грн
Куб для самогонного апарата виготовлений з харчової нержавіючої сталі марок AISI304 та AISI430 завтовшки 1-3 мм. Також у нижній частині він обладнаний краном для зручного зливу залишків браги після перегону. Дно сумісне з усіма типами плит, що дозволяє отримувати улюблені напої на будь-якому типі нагріву. За бажанням бак може бути оснащеним муфтою під електричний ТЕН, що значною мірою скоротить перегін та збереже Ваш час.
Бак має широку горловину діаметром 130 мм, що дає можливість легко та зручно за ним доглядади. Кришку можна обладнати фланцем чи клампом за Вашим бажанням, завдяки чому куб можна використовувати з будь-якою сучасною бражною колоною або колоною ректифікації.
На кришці бака розташований запобіжний клапан, який гарантує безпеку перегонки: якщо під час нагрівання браги або сирця в баку утвориться надмірний тиск, він спрацює та вирівняє тиск.
Термометр встановлюється в верхю частину ємності в спеціальний отвір, який знизу герметично заварений та дозволяє легко встановити або витягти термометр не застосовуючи додаткових ущільнювачів. При цьому щуп термометра занурюється безпосередньо в парове середовище. Він сприймає навіть найменші зміни температури та без затримок відображає їх на дисплеї. Перегонний куб оснащений зручними ручками, які не перегріваються при роботі та дозволяють зручно переміщувати бак при потребі.
| Розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Діаметр | 340 мм |
| Діаметр горловини | 130 мм |
| Товщина дна | 3 мм |
| Товщина кришки | 2 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Куб | |
| Прокладка силіконова | 1 шт (165 мм) |
| Фум стрічка | 1 шт |
| Ємність з феромагнітним дном | 50 л |
| Баранчики | 6 шт |
| Кран для браги | 1 шт 1/2 дюйми |
| Термометр | 1 шт |
| Фланець | 1 шт (165 мм) |